kdevproblemreporter - en to et translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
et: Milliseid probleemidega faile näidata

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
et: Probleemide näitamine aktiivses dokumendis

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
et: Probleemide näitamine kõigis avatud dokumentides

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
et: Probleemide näitamine aktiivses projektis

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
et: Probleemide näitamine kõigis projektides

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
et: Imporditud failide probleemide näitamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
et: Vigade näitamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
et: Hoiatuste näitamine

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
et: Vihjete näitamine
