kdevelop - en to et translation catalogue (33 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::WizardPage)
en: Choose the Location
et: Asukoha valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Path:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classNameLabel)
en: &Class name:
et: &Klassi nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, baseClassLabel)
en: &Base class:
et: &Baasklass:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, classTypeLabel)
en: &Type information:
et: &Tüübi teave:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: None
et: Puudub

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QObject
et: QObjecti pärija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QWidget
et: QWidget'i pärija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QDeclarativeItem - Qt Quick 1
et: QDeclarativeItem'i - Qt Quick 1 - pärija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Inherits QQuickItem - Qt Quick 2
et: QQuickItem'i - Qt Quick 2 - pärija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, classTypeComboBox)
en: Based on QSharedData
et: Baseerub QSharedData'l

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerLabel)
en: &Header file:
et: &Päisefail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: &Source file:
et: &Lähtefail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, generateFormLabel)
en: &Generate form:
et: &Genereerimisvorm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, formLabel)
en: &Form file:
et: &Vorrmifail:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: &Path:
et: A&sukoht:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, Utils::ProjectIntroPage)
en: Introduction and Project Location
et: Sissejuhatus ja projekti asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pathLabel)
en: Create in:
et: Luuakse asukohas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, projectsDirectoryCheckBox)
en: Use as default project location
et: Kasutamine projekti vaikimisi asukohana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectLabel)
en: Project:
et: Projekt:

en: Possible type mismatch between the argument type (%1) and the value passed as argument (%2)
et: Võimalik tüüpide kokkusobimatus argumendi tüübi (%1) ja argumendina edastatud väärtuse (%2) vahel

en: Module not found, some types or properties may not be recognized
et: Moodulit ei leitud, mõnda tüüpi või omadust ei pruugita ära tunda

en: Mismatch between the value type (%1) and the property type (%2)
et: Väärtuse tüüp (%1) ja omaduse tüüp (%2) ei sobi kokku

en: Error loading QML file: %1
et: Tõrge QML-faili laadimisel: %1

en: Duration in milliseconds
et: Kestus millisekundites

[ctx: example text to test a font]
en: The lazy dog jumps over<br>the quick brown fox.
et: Põdur Zagrebi tšellomängija-följetonist<br>Ciqo külmetas kehvas garaažis.

en: Font family
et: Fondipere

en: Font size
et: Fondi suurus

en: Height of an item in pixels
et: Elemendi kõrgus pikslites

en: Opacity of an item
et: Elemendi läbipaistmatus

en: Spacing between items
et: Elementide vahe

en: Width of an item in pixels
et: Elemendi laius pikslites
