kdevqthelp - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Name cannot be empty.
et: Nimi ei saa olla tühi.

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
et: Käsk "qmake -query" ei andnud QtHelpi faili asukohta (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
et: GHNS jagatav dokumentatsioon

en: Qt Compressed Help file is not valid.
et: Qt tihendatud abifail ei ole korrektne.

en: Documentation already imported
et: Dokumentatsioon on juba imporditud

en: Could not find any documentation for '%1'
et: "%1" kohta ei leitud mingit dokumentatsiooni

en: QtHelp Home Page
et: QtHelpi kodulehekülg
