kdevquickopen - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Documentation in the %1
et: Dokumentatsioon pakkujalt %1

en: Not available any more: %1
et: Pole enam saadaval: %1

en: Not available any more
et: Pole enam saadaval

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
et: Tagastamine: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
et: Fail: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
et: Kiiravamise riba

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
et: Projekt %1

en: Not parsed yet
et: Pole veel parsitud
