kdevsubversion - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Please select only one item for this operation
et: Palun vali ainult üks element

en: Copying only works on local files
et: Kopeerida saab ainult kohalikke faile

en: Destination file/directory
et: Sihtfail/kataloog

en: Moving only works on local files/dirs
et: Liigutada saab ainult kohalikke faile/katalooge

en: Subversion Add
et: Subversioni lisamine

en: Not enough information to add file
et: Faili lisamiseks napib teavet

en: Subversion Annotate
et: Subversioni annoteerimine

en: Not enough information to blame location
et: Autorsuse näitamiseks napib teavet

en: Subversion Checkout
et: Subversioni väljavõte

en: Not enough information to checkout
et: Väljavõtteks napib teavet

en: Subversion Commit
et: Subversioni sissekanne

en: Committing...
et: Sissekandmine...

en: Not enough information to execute commit
et: Sissekandmise täitmiseks napib teavet

en: Subversion Copy
et: Subversioni kopeerimine

en: Not enough information to copy file
et: Faili kopeerimiseks napib teavet

en: Subversion Diff
et: Subversioni võrdlus

en: Not enough information given to execute diff
et: Võrdlemise teostamiseks napib teavet

en: Subversion Import
et: Subversioni import

en: Not enough information to import
et: Importimiseks napib teavet

en: Subversion Info
et: Subversioni teave

en: Not enough information to execute info job
et: Teabetöö täitmiseks napib teavet

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
et: Lisati %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
et: Kustutati %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
et: Kustutati %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
et: Lisati %1

en: Revision %1
et: Versioon %1

en: Updating externals: %1
et: Väliste uuendamine: %1

en: Sending %1
et: Saadetakse %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
et: Lisatakse %1 MIME tüübiga %2.

en: Adding %1.
et: Lisatakse %1.

en: Deleting %1.
et: Kustutatakse %1.

en: Replacing %1.
et: Asendatakse %1.

en: Transmitting file data
et: Failiandmete ülekanne

en: Blame finished for revision %1, path %2
et: Autorsus määratud versioonile %1, asukoht %2

en: Reverted working copy %1
et: Lähtestati töökoopia %1

en: Reverting failed on working copy %1
et: Töökoopia %1 lähtestamine nurjus

en: Copied %1
et: Kopeeriti %1

en: Certificate is not yet valid.
et: Sertifikaat ei ole veel kehtiv.

en: Certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
et: Sertifikaadi CN (masinanimi) ei vasta võrgumasina nimele.

en: Certificate authority is unknown.
et: Sertifitseerimiskeskus on tundmatu.

en: Other unknown error.
et: Muu tundmatu viga.

en: Enter Login for: %1
et: %1 kasutajatunnus

en: Completed
et: Valmis

en: Error executing Job:
    %1
et: Viga töö täitmisel:
    %1

en: Subversion Log
et: Subversioni logi

en: Not enough information to log location
et: Logi määramiseks napib teavet

en: Subversion Move
et: Subversioni liigutamine

en: Not enough information to move file
et: Faili liigutamiseks napib teavet

en: Subversion Remove
et: Subversioni eemaldamine

en: Not enough information to execute remove job
et: Eemaldamise teostamiseks napib teavet

en: Subversion Revert
et: Subversioni lähtestamine

en: Not enough information to execute revert
et: Lähtestamise teostamiseks napib teavet

en: Subversion Status
et: Subversioni staatus

en: Not enough information to execute status job
et: Staatusetöö täitmiseks napib teavet

en: Subversion Update
et: Subversioni uuendamine

en: Not enough Information to execute update
et: Uuendamise teostamiseks napib teavet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
et: Serveri sertifikaadi valideerimisel tekkisid vead.
    Kas usaldada seda sertifikaati?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
et: Põhjused, miks valideerimine nurjus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
et: mingiserver

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
et: mingiväljaandja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
et: kehtivalates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
et: kehtivkuni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
et: sõrmejälg
