kdevelop - en to et translation catalogue (103 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
et: Seanss

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
et: &Projekt

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (run)
en: &Run
et: &Käivitamine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_core_menu)
en: Examine Core File
et: Mälupildifaili uurimine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (debug_attach_menu)
en: Attach to Process
et: Seondamine protsessiga

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
et: &Liikumine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
et: &Redigeerimine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (code)
en: Code
et: Kood

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_file)
en: Analyze Current File With
et: Aktiivse faili analüüsimine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (analyze_project)
en: Analyze Current Project With
et: Aktiivse projekti analüüsimine

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
et: Ak&en

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
et: Seadistused

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
et: Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Code
et: Kood

en: KDevelop Project Files
et: KDevelopi projektifailid

en: Could not open %1
et: %1 avamine nurjus

en: Could not open file '%1'.
et: Faili "%1" avamine nurjus.

en: Could not open project '%1': %2
et: Projekti "%1" avamine nurjus: %2

en: Select the session to open the document in
et: Vali seanss, milles dokument avada

en: Cannot open unknown session %1. See `--list-sessions` switch for available sessions or use `-n` to create a new one.
et: Tundmatu seansi %1 avamine nurjus. Otsi saadaolevaid seansse võtmega --list-sessions või kasuta võtit -n uue loomiseks.

en: The KDevelop Integrated Development Environment
et: Integreeritud arenduskeskkond KDevelop

en: Copyright 1999-%1, The KDevelop developers
et: Autoriõigus 1999-%1: KDevelopi arendajad

en: Co-maintainer, C++/Clang, QA, Windows Support, Performance, Website
et: Kaashooldaja, C++/Clang, kvaliteedikontroll, Windowsi toetus, jõudlus, veebileht

en: Co-maintainer, AppImage, Python Support, User Interface improvements
et: Kaashooldaja, AppImage, Pythoni toetus, kasutajaliidese täiustamine

en: CMake Support, Run Support, Kross Support
et: CMake'i toetus, käitamise toetus, Krossi toetus

en: C++/Clang, Generic manager, Webdevelopment Plugins, Snippets, Performance
et: C++/Clang, üldine haldur, veebiarenduse pluginad, koodijupid, jõudlus

en: C++/Clang, DUChain, Bug Fixes
et: C++/Clang, DUChain, veaparandused

en: Architecture, VCS Support, Project Management Support, QMake Projectmanager
et: Arhitektuur, VCS-i toetus, projektihalduse toetus, QMake'i projektihaldur

en: Architecture, Sublime UI, Ruby support
et: Kaashooldaja, Sublime UI, Ruby toetus

en: Definition-Use Chain, C++ Support, Code Navigation, Code Completion, Coding Assistance, Refactoring
et: Definitsioon-kasutuse ahel, C++ toetus, koodis liikumine, koodilõpetus, abi koodi juures, ümberkujundamine

en: GDB integration
et: GDB lõimimine

en: Text editor integration, definition-use chain
et: Tekstiredaktori lõimimine, definitsioonikasutuse ahel

en: Website admin, API documentation, Doxygen and autoproject patches
et: Veebilehekülje haldur, API dokumentatsioon, Doxygeni ja autoprojekti paigad

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
et: GDB lõimimine, veebiarenduse pluginad

en: astyle and indent support
et: Astyle'i ja Indenti toetus

en: SnippetPart, debugger and usability patches
et: Koodijupi komponendi, siluri ja kasutamisalased parandused

en: Subversion plugin, Custom Make Manager, Overall improvements
et: Subversioni plugin, kohandatud make'i haldur, üldised parandused

en: Ported to Qt 3, patches, valgrind, diff and perforce support
et: Portis Qt3 peale, parandused, valgrindi, diffi ja perforce'i toetus

en: The KWrite authors
et: KWrite'i autorid

en: Kate editor component
et: Kate redaktori komponent

en: Designer code
et: Disaineri kood

en: Contributors to older versions:
et: Vanemate versioonide kaasautorid:

en: Initial idea, basic architecture, much initial source code
et: Algne idee, baasarhitektuur, palju algset koodi

en: KTabBar, bugfixes
et: KTabBar, veaparandused

en: Java & Objective C support
et: Java ja Objective C toetus

en: Debugger frontend
et: Siluri kasutajaliides

en: PHP support, context menu stuff
et: PHP toetus, kontekstimenüüd

en: KDE application templates
et: KDE rakendute mallid

en: Dist part, bash support, application templates
et: Bashi toetus, rakenduste mallid

en: Several components, htdig indexing
et: Mitmed komponendid, htdigiga indekseerimine

en: Help with Automake manager and persistent class store
et: Abistas Automake'i halduri ja püsiva klassihoidla juures

en: Help with KParts infrastructure
et: Abi KPartsi infrastruktuuri juures

en: Ada support
et: Ada toetus

en: QMake projectmanager
et: QMake'i projektihaldur

en: MDI modes, QEditor, bugfixes
et: MDI-režiimid, QEditor, veaparandused

en: PartExplorer, redesign of CvsPart, patches, bugs(fixes)
et: PartExplorer, CvsParti ümberkujundamine, paigad, veaparandused

en: Replace, Bookmarks, FileList and CTags2 plugins. Overall improvements and patches
et: Asendamise, järjehoidjate plugin, failinimekirja ja CTags2 plugin, mitmed parandused ja paigad

en: Filecreate part and other bits and patches
et: FileCreate komponent ning muud parandused ja paigad

en: ClearCase support
et: ClearCase'i toetus

en: Ruby support
et: Ruby toetus

en: Fortran documentation
et: Fortrani dokumentatsioon

en: Python documentation utility
et: Pythoni dokumentatsiooni utiliit

en: Doxygen wizard
et: Doxygeni nõustaja

en: Fileselector component
et: Failide valimise komponent

en: C++ code completion, persistent class store
et: C++ koodilõpetus, püsiv klassihoidla

en: Patches
et: Paigad

en: Help with Perl support
et: Abi Perli toetuse juures

en: Documentation index view
et: Dokumentatsiooni indeksi vaade

en: Documentation Finder,  qmake projectmanager patches, usability improvements, bugfixes ...
et: Dokumentatsiooniotsija, QMake'i projektihalduri paigad, kasutamismugavuse suurendamine, veaparandused...

en: QMake project manager patches
et: QMake projektihalduri paikamine

en: Cleanup and bugfixes for qEditor, AutoMake and much other stuff
et: qEditori, Automake'i ja veel hulga kraami puhastamine ja vigade parandamine

en: Artwork for the ruby language
et: Ruby keele kunstiline pool

en: Open KDevelop with a new session using the given name.
et: KDevelopi avamine uue seansiga määratud nime kasutades.

en: Open KDevelop with the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
et: KDevelopi avamine määratud seansiga.
    Tuleb määrata kas kontrollsumma või seansi nimi.

en: Delete the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
et: Määratud seansi kustutamine.
    Tuleb määrata kas kontrollsumma või seansi nimi.

en: Shows all available sessions and lets you select one to open.
et: Kõigi saadaolevate seansside näitamine ja vajaliku valimine avamiseks.

en: List all available sessions on shell and lets you select one to open.
et: Kõigi saadaolevate seansside näitamine shellis ja vajaliku valimine avamiseks.

en: List available sessions and quit.
et: Saadaolevate seansside näitamine ja väljumine.

en: Open KDevelop and fetch the project from the given <repo url>.
et: KDevelopi avamine ja projekti laadimine määratud aadressilt <repo url>.

en: Open KDevelop and load the given project. <project> can be either a .kdev4 file or a directory path.
et: KDevelopi avamine ja määratud projekti laadimine. <project> võib olla kas .kdev4-fail või kataloogi asukoht.

en: Start debugging an application in KDevelop with the given debugger.
    The executable that should be debugged must follow - including arguments.
    Example: kdevelop --debug gdb myapp --foo bar
et: Rakenduse silumise alustamine KDevelopis määratud siluriga.
    Sellele peab järgnema silutav täitmisfail ning argumendid.
    Näide: kdevelop --debug gdb minurakendus --foo bar

en: Files to load, or directories to load as projects
et: Laaditavad failid või projektina laaditavad kataloogid

en: Available sessions (use '-s HASH' or '-s NAME' to open a specific one):
et: Saadaolevad seansid (kasuta '-s KONTROLLSUMMA' või '-s NIMI' konkreetse avamiseks):

en: Hash
et: Kontrollsumma

en: Name: Opened Projects
et: Nimi: avatud projektid

en: [running]
et: [töötab]

en: Select the session you would like to use
et: Vali seanss, mida soovid kasutada

[ctx: @info:shell]
en: Specify the executable you want to debug.
et: Silutava täitmisfaili määramine.

[ctx: @info:shell]
en: Specified executable does not exist.
et: Määratud täitmisfaili ei ole olemas.

en: Debug %1
et: %1 silumine

en: A session with the name %1 exists already. Use the -s switch to open it.
et: Seanss nimega %1 on juba olemas. Kasuta võtit -s selle avamiseks.

en: No session with the name %1 exists.
et: Seanssi nimega %1 ei ole.

en: Could not lock session %1 for deletion.
et: Seansi %1 lukustamine kustutamiseks nurjus.

en: Session with name %1 was successfully removed.
et: Seanss nimega %1 eemaldati edukalt.

en: Cannot find native launch configuration type
et: Loomulikku käivitamisseadistuse tüüpi ei leitud

en: Cannot find launcher %1
et: Käivitajat %1 ei leitud

en: KDevelop Sessions
et: KDevelopi seansid

en: Arbitrary String Which Says Something
et: Suvaline string, mis annab midagi teada

en: Finds KDevelop sessions matching :q:.
et: KDevelopi seansside otsimine :q: järgi.

en: Lists all the KDevelop editor sessions in your account.
et: Kõigi sinu konto KDevelopi redaktori seansside nimekiri.

en: Open KDevelop Session
et: Ava KDevelopi seanss
