kdevelop - en to eu translation catalogue (35 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New Project
eu: Sortu proiektu berria

[ctx: @title:tab Page for general configuration options]
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @title:tab Page for version control options]
en: Version Control
eu: Bertsio-kontrola

[ctx: @action]
en: New from Template...
eu: Berria txantiloitik...

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate a new project from a template
eu: Sortu proiektu berri bat txantiloi batetik

[ctx: @info:whatsthis]
en: This starts KDevelop's application wizard. It helps you to generate a skeleton for your application from a set of templates.
eu: Honek KDevelop aplikazioaren morroia hasiko du. Zure aplikazioaren hezurdura sortzen laguntzen dizu txantiloi sorta batetik.

en: Could not create project from template.
eu: Ezin izan da proiektua txantiloitik sortu.

en: Please see the Version Control tool view.
eu: Mesedez ikusi bertsio-kontrol tresnaren ikuspegia.

[ctx: @title:window]
en: Version Control System Error
eu: Bertsio-kontrol sistema-errorea

en: Could not initialize DVCS repository
eu: Ezin izan da DVCS biltegia hasieratu

en: Could not check status of the DVCS repository
eu: Ezin izan da DVCS biltegiaren egoera egiaztatu

en: Could not add files to the DVCS repository
eu: Ezin izan dira fitxategiak gehitu DVCS biltegira

en: Could not import project into %1.
eu: Ezin izan da proiektua %1(e)ra inportatu.

en: Could not import project
eu: Ezin izan da proiektua inportatu

en: Could not checkout imported project
eu: Ezin izan da inportatutako proiektua atera

en: Could not create new project
eu: Ezin izan da proiektu berria sortu

en: The file %1 cannot be created.
eu: Ezin da %1 fitxategia sortu.

en: Project Templates
eu: Proiektuaren txantiloiak

[ctx: @title:column]
en: Category
eu: Kategoria

[ctx: @title:column]
en: Project Type
eu: Proiektu-mota

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
eu: Lortu txantiloi gehiago

[ctx: @action:button]
en: Load Template from File
eu: Kargatu txantiloia fitxategi batetik

en: Invalid location
eu: Kokapen baliogabea

en: Empty project name
eu: Proiektuaren izena hutsik dago

en: Invalid project name
eu: Proiektuaren izena baliogabea da

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
eu: Ezin dira azpikarpetak sortu, ez dago baimenik %1(e)n

en: Invalid project template, please choose a leaf item
eu: Proiektuaren txantiloia baliogabea da, mesedez aukeratu hosto-elementu bat

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
eu: Bize-izena existitzen da eta fitxategiak ditu. Ireki ezazu proiektu bezala.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
eu: Zehaztutako bide-izena existitzen da eta fitxategiak ditu. Ziur zaude aurrera egin nahi duzula?

[ctx: @title:window]
en: Load Template from File
eu: Kargatu txantiloia fitxategi batetik

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, propertiesBox)
en: Properties
eu: Propietateak

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectNameLabel)
en: Project name:
eu: Proiektuaren izena:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
eu: Kokapena:

[ctx: @item:inlistbox No Version Control Support chosen]
en: None
eu: Ezer ez

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Version control system:
eu: Bertsio-kontrol sistema:
