kdevelop - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
eu: Saiatu da «include» bide-izenaren ebazpena egiten oraindik beste ebazpen prozesu bat egiten ari zen bitartean

en: Makefile is missing in folder "%1"
eu: «Makefile» falta da "%1" karpetan

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
eu: Arazoa %1(e)rako «include» bide-izenak ebazten saiatzean

en: Cached: %1
eu: Cacheratuta: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
eu: %1 fitxategiaren izena gaizki eratua dagoela dirudi

en: Failed to extract new working directory
eu: Laneko direktorio berria erauztea huts egin du

en: Output was: %1
eu: Irteera izan da: %1

en: Recursive make call failed
eu: «make»ren dei errepikariak huts egin du

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
eu: Parametroaren "%1" katea ez dirudi balioduna denik. Irteera izan da: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
eu: "%1" direktorioa ez da existitzen. Irteera izan da: %2.

en: Malformed recursive make call
eu: Gaizki eratutako «make»ren dei errepikaria

en: Could not extract include paths from make output
eu: Ezin izan ditu «include» bide-izenak erauzi «make»ren irteeratik

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
eu: Karpeta: "%1" Komandoa: "%2" Irteera: "%3"
