kdevelop - en to eu translation catalogue (5 entries)

[ctx: @action]
en: Last Used Views
eu: Erabilitako azken ikuspegiak

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a list to walk through the list of last used views.
eu: Zerrenda bat irekitzen du, erabilitako azken ikuspegien zerrendan zehar ibiltzeko.

[ctx: @info:tooltip]
en: Walk through the list of last used views
eu: Ibili erabilitako azken ikuspegien zerrendan zehar

[ctx: @action]
en: Last Used Views (Reverse)
eu: Erabilitako azken ikuspegiak (atzekoz aurrera)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
eu: Zerrenda bat irekitzen du, erabilitako azken ikuspegien zerrendan zehar atzekoz aurrera ibiltzeko.
