kdevelop - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Documents
eu: Dokumentuak

[ctx: @title:window]
en: Documents
eu: Dokumentuak

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload
eu: Birzamatu

[ctx: @action:inmenu]
en: Close
eu: Itxi

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other
eu: Itxi gainontzeko guztia
