kdevelop - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: @title:window]
en: File System
eu: Fitxategi-sistema

[ctx: @title:menu]
en: Bookmarks
eu: Laster-markak

[ctx: @action switch to directory of current document]
en: Current Document Directory
eu: Uneko dokumentuaren direktorioa

[ctx: @action]
en: New File...
eu: Fitxategi berria...

[ctx: @title:window]
en: Create New File
eu: Sortu fitxategi berria

en: Unable to create file '%1'
eu: Ez da '%1' fitxategia sortzeko gai
