kdevelop - en to eu translation catalogue (12 entries)

[ctx: @action]
en: Rebuild Environment
eu: Berreraiki ingurunea

[ctx: @info:whatsthis]
en: Recompiles all dependencies for a fresh environment.
eu: Mendekotasun guztiak birkonpilatzen ditu ingurune berritu bat izateko.

[ctx: @action]
en: Export Flatpak Bundle...
eu: Flatpak fardela esportatu...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Exports the current build into a 'bundle.flatpak' file.
eu: Uneko eraikina 'bundle.flatpak' fitxategi batean esportatzen du.

[ctx: @action]
en: Send to Device...
eu: Bidali gailura...

[ctx: @title:window]
en: Export %1
eu: Esportatu %1

en: Flatpak Bundle (*.flatpak)
eu: Flatpak fardela (*.flatpak)

[ctx: @action:inmenu]
en: Build Flatpak %1 for %2
eu: Eraiki %2(e)(r)ako %1 «Flatpak»a

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
eu: Aukeratu etiketaren izena

[ctx: @label:textbox]
en: Device hostname:
eu: Gailuaren ostalari-izena:

en: Bundling
eu: Fardelean biltzen

en: Run on Device
eu: Exekutatu gailuan
