kdevelop - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (permission)
en: Permissions
eu: Baimenak

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: View
eu: Ikusi

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: Bookmarks
eu: Laster-markak

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra orokorra

en: The document "%1" has unsaved changes. Would you like to save them?
eu: "%1" dokumentuak gorde gabeko aldaketak dauzka. Haiek gorde nahi zenituzke?

[ctx: @title:window]
en: Close Document
eu: Itxi dokumentua

[ctx: @item:inmenu]
en: Hex Editor
eu: Hex editorea

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage Byte Array View Profiles...
eu: Kudeatu byte matrizearen ikuspegiaren profilak...
