kdevelop - en to eu translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:menu]
en: Other...
eu: Bestelakoa...

[ctx: @title:menu]
en: Open With
eu: Ireki honekin

[ctx: @title:menu]
en: Embedded Editors
eu: Kapsulatutako editoreak

[ctx: @title:menu]
en: External Applications
eu: Kanpoko aplikazioak

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
eu: Ireki

[ctx: @item:inmenu]
en: Default Editor
eu: Editore lehenetsia

[ctx: %1: mime type name, %2: app/part name]
en: Do you want to open all '%1' files by default with %2?
eu: '%1' fitxategi guztiak era lehenetsian %2(r)ekin irekitzea nahi duzu?

[ctx: @title:window]
en: Set as Default?
eu: Ezarri lehenetsi gisa?

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
eu: Ezarri lehenetsi gisa

[ctx: @action:button]
en: Do Not Set
eu: Ez ezarri
