kdevelop - en to eu translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
eu: <anonimoa>

[ctx: @title:window]
en: Outline
eu: Ingerada

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
eu: Sailkatu alfabetikoki

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
eu: Sailkatu elementuak alfabetikoki

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
eu: Iragazi...
