kdevelop - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to delete it in the file system as well?
eu: %1 direktorioa KDevelopen zerrendatik ezabatzear.
    KDevelopek fitxategi-sistematik ere ezabatu dezan nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
eu: Ez ezabatu

en: Could not remove: %1.
eu: Ezin izan du ezabatu: %1.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Build Settings
eu: Eraikitzeko ezarpenak

en: No project specified.
eu: Ez da proiekturik zehaztu.

en: Configure error
eu: «configure»ren errorea
