kdevelop - en to eu translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Source Formatter
eu: Sorburu-eratzailea

[ctx: @title:tab]
en: Configure Source Formatter
eu: Konfiguratu sorburu-eratzailea

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefault)
en: &Use default
eu: Era&bili lehenetsia

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
eu: Orokorra

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without a Kate modeline.
eu: Gainezarri editorearen koskatze-modua, Kate-ren modu-lerrorik gabeko dokumentuen formatua emateko estiloaren arabera.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override editor indentation mode
eu: Gainezarri editorearen koskatze-modua

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
eu: Gehitu Kate-ren modu-lerro bat, formatudun dokumentuen formatua emateko estiloaren arabera.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add Kate modeline
eu: Gehitu Kate-ren modu-lerroa

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formattinStylesGroupBox)
en: Formatting Styles
eu: Formatua emateko estiloak
