kdevelop - en to eu translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title:window]
en: Unit Tests
eu: Proba unitarioak

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Source
eu: Erakutsi sorburua

[ctx: @action]
en: Run Selected Tests
eu: Exekutatu hautatutako probak

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
eu: Iragazi...

en: Run 1 test | Run %1 tests
eu[0]: Exekutatu proba 1
eu[1]: Exekutatu %1 proba

[ctx: @action]
en: Run All Tests
eu: Exekutatu proba guztiak

[ctx: @action]
en: Stop Running Tests
eu: Gelditu proben exekuzioa

en: Run 1 test in %2 | Run %1 tests in %2
eu[0]: Exekutatu proba 1 %2(e)an
eu[1]: Exekutatu %1 proba %2(e)an
