kdevelop - en to eu translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
eu: Berritu

[ctx: @title:window]
en: Project Changes
eu: Aldaketak proiektuan

[ctx: @action]
en: Locate Current Document
eu: Aurkitu uneko dokumentua

[ctx: @info:tooltip]
en: Locate the current document and select it
eu: Aurkitu uneko dokumentua eta hura hautatu

[ctx: @action]
en: Reload View
eu: Birzamatu ikuspegia

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the view for all projects, in case anything changed
eu: Proiektu guztietarako ikuspegia berritu, zerbait aldatu balitz ere.
