kdevcustommake - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
fi: Yritettiin include-polkuselvitystä samalla kun toinen selvitysprosessi oli vielä käynnissä

en: Makefile is missing in folder "%1"
fi: Makefile puuttuu kansiossa ”%1”

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
fi: Ongelma yritettäessä ratkaista include-polkuja kohteelle %1

en: Cached: %1
fi: Välimuistissa: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
fi: Tiedostonimi %1 tuntuu olevan vääränmuotoinen

en: Failed to extract new working directory
fi: Uuden työhakemiston määrittäminen epäonnistui

en: Output was: %1
fi: Tuloste oli: %1

en: Recursive make call failed
fi: Rekursiivinnen make-kutsu epäonnistui

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
fi: Parametrimerkkijono ”%1” ei näytä oikealta. Tuloste oli: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
fi: Hakemistoa ”%1” ei ole olemassa. Tuloste oli: %2.

en: Malformed recursive make call
fi: Vääränmuotoinen rekursiivinen make-kutsu

en: Could not extract include paths from make output
fi: Ei voitu poimia include-polkuja make-tulosteesta

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
fi: Kansio: ”%1”  Komento: ”%2”  Tuloste: ”%3”
