kdevelop - en to fi translation catalogue (12 entries)

[ctx: @action]
en: Rebuild Environment
fi: Koosta ympäristö uudelleen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Recompiles all dependencies for a fresh environment.
fi: Kääntää kaikki riippuvuudet uuteen ympäristöön.

[ctx: @action]
en: Export Flatpak Bundle...
fi: Vie Flatpak-paketti…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Exports the current build into a 'bundle.flatpak' file.
fi: Vie nykyisen kooosteen ”bundle.flatpak”-tiedostoksi.

[ctx: @action]
en: Send to Device...
fi: Lähetä laitteeseen…

[ctx: @title:window]
en: Export %1
fi: Vie %1

en: Flatpak Bundle (*.flatpak)
fi: Flatpak-paketti (*.flatpak)

[ctx: @action:inmenu]
en: Build Flatpak %1 for %2
fi: Koosta Flatpak %1 kohteelle %2

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
fi: Valitse luokitusnimi

[ctx: @label:textbox]
en: Device hostname:
fi: Laitteen konenimi:

en: Bundling
fi: Pakataan

en: Run on Device
fi: Suorita laitteella
