kdevelop - en to fi translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
fi: <nimetön>

[ctx: @title:window]
en: Outline
fi: Jäsennys

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
fi: Aakkosta

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
fi: Lajittele kohteet aakkosiin

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
fi: Suodata…
