kdevqthelp - en to fi translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
fi: Muuta tietuetta

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
fi: Lisää uusi tietue

en: Name cannot be empty.
fi: Nimi ei voi olla tyhjä.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
fi: Hae uusia ohjeita

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
fi: Komento ”qmake -query” ei antanut sijaintia QtHelp (QCH) -tiedostoon.

en: Documentation provided by GHNS
fi: GHNS:n tarjoama dokumentaatio

en: Qt Compressed Help file is not valid.
fi: Pakattu Qt-ohjetiedosto ei ole kelvollinen.

en: Documentation already imported
fi: Dokumentaatio on jo tuotu

[ctx: @title:tab]
en: Qt Help
fi: Qt-ohje

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
fi: Qt-ohjeiden asetukset

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
fi: Muuta

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
fi: Poista

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
fi: Poista tämän asennus GHNS:llä.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
fi: Lataa QtHelp-ohjeistus järjestelmäsijainneista

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
fi: Lataa Qt:n API-ohjeistus:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
fi: Lataa QtHelp-tiedostot kansiosta:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
fi: Asenna lisäohjeistustiedostoja

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
fi: Nimi

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
fi: Sijainti

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
fi: Lisää

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
fi: Kuvake:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
fi: Valitse kuvake

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
fi: Nimi:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
fi: Syötä nimi

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
fi: Valitse nimi…

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
fi: Sijainti:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
fi: Valitse Qt-ohjetiedosto…

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
fi: Valitse Qt-ohjetiedosto…

en: Could not find any documentation for '%1'
fi: Ei löydetty mitään dokumentaatiota kohteesta ”%1”

en: QtHelp
fi: Qt-ohje
