kdevelop - en to fr translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
fr: <anonyme>

[ctx: @title:window]
en: Outline
fr: Schéma

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
fr: Trier par ordre alphabétique

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
fr: Trier les éléments par ordre alphabétique

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
fr: Filtrer...
