kdevappwizard - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Could not create project from template.
gl: Non foi posíbel crear un proxecto novo a partir dun modelo.

en: Please see the Version Control tool view.
gl: Vexa a vista «Control de versións».

en: Could not initialize DVCS repository
gl: Non foi posíbel inicializar o repositorio do DVCS

en: Could not add files to the DVCS repository
gl: Non foi posíbel engadir os ficheiros ao repositorio do DVCS

en: Could not import project into %1.
gl: Non foi posíbel importar o proxecto en %1.

en: Could not import project
gl: Non foi posíbel importar o proxecto

en: Could not checkout imported project
gl: Non foi posíbel obter o proxecto importado

en: Could not create new project
gl: Non foi posíbel crear un proxecto novo

en: The file %1 cannot be created.
gl: Non se pode crear o ficheiro %1.

en: Project Templates
gl: Modelos de proxecto

en: Invalid location
gl: Lugar incorrecto

en: Empty project name
gl: O nome do proxecto está baleiro

en: Invalid project name
gl: O nome do proxecto é incorrecto

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
gl: Non foi posíbel crear subcartafoles, non ten permisos en: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
gl: O modelo de proxecto é incorrecto, escolla un elemento terminal

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
gl: Ese cartafol xa existe e contén ficheiros. Ábrao como un proxecto.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
gl: A rota que se indicou xa existe e contén ficheiros. Está seguro de que quere continuar?
