kdevcmake - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: You need to specify a build directory.
gl: Debe especificar un cartafol de construción.

en: Using an already created build directory.
gl: Usando o cartafol de construción xa creado.

en: Creating a new build directory.
gl: Creando un novo cartafol de construción.

en: Build directory already configured.
gl: O cartafol de construción xa está configurado.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
gl: Este cartafol de construción é para %1, pero o directorio do proxecto é %2.

en: You may not select a relative build directory.
gl: Non pode escoller un cartafol de construción relativo.

en: The selected build directory is not empty.
gl: O cartafol de construción escollido non está baleiro.

en: INVALID
gl: INCORRECTA

en: wrong
gl: errado

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
gl: Non se pode atopar o executábel de CMake. Está instalado?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
gl: <br /><em>Pór na caché o valor:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
gl: <br /><em>Por na caché a documentación:</em> %1

en: CMake Content Page
gl: Páxina de contido de CMake

en: Failed to configure project '%1' (error message: %2). As a result, KDevelop's code understanding will likely be broken.
    
    To fix this issue, please ensure that the project's CMakeLists.txt files are correct, and KDevelop is configured to use the correct CMake version and settings. Then right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
gl: Non se puido configurar o proxecto «%1» (mensaxe de erro: %2). Como consecuencia, a comprensión de código de KDevelop probablemente non funcione.
    
    Para corrixir o problema asegúrese de que os ficheiros CMakeLists.txt do proxecto son correctos e de que KDevelop estea configurado para usar a versión e configuración correcta de CMake. A continuación faga clic dereito no elemento do proxecto na vista da ferramenta de proxectos e faga clic en «Recargar».

en: Could not remove: %1
gl: Non se puido retirar: %1

en: Parse test suite %1
gl: Analizar a suite de probas %1
