kdevcmakebuilder - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
gl: Non se puido atopar o construtor de make. Revise a súa instalación.

en: Could not find a builder for %1
gl: Non se puido atopar un construtor para %1.

en: No build directory configured, cannot install
gl: Non é posíbel instalar porque non se configurou un cartafol de construción.

en: No build directory configured, cannot configure
gl: Non é posíbel configurar porque non se configurou o cartafol de construción.

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
gl: Configurar a configuración global de CMake

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
gl: Executábel predeterminado de CMake:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
gl: Xerador predeterminado:

en: Internal error: no project specified to configure.
gl: Erro interno: non se indicou un proxecto para configurar.

en: Failed to create build directory %1.
gl: Non se puido crear un o cartafol de construción %1.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
gl: Non se pode limpar o cartafol de construción porque non se configurou.

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
gl: Non é posíbel  limpar o cartafol de construción porque é incorrecto

en: ** Prune successful **
gl: ** Redución con éxito **

en: ** Prune failed: %1 **
gl: ** A redución fallou: %1 **
