kdevcustommake - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
gl: Intentou determinar a ruta das inclusións mentres se estaba a executar outro proceso de resolución

en: Makefile is missing in folder "%1"
gl: Falla o makefile no cartafol «%1»

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
gl: Aconteceu un problema ao intentar resolver as rutas de inclusión de %1

en: Cached: %1
gl: Na caché: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
gl: O nome de ficheiro %1 semella estar mal formado

en: Failed to extract new working directory
gl: Non foi posíbel extraer o novo cartafol de traballo.

en: Output was: %1
gl: A saída foi: %1

en: Recursive make call failed
gl: Fallou a chamada recursiva a «make»

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
gl: A cadea de parámetro «%1» non semella ser válida. A saída foi: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
gl: O cartafol «%1» non existe. A saída foi: %2.

en: Malformed recursive make call
gl: Chamada recursiva a «make» malformada

en: Could not extract include paths from make output
gl: Non foi posíbel extraer as rutas de inclusión a partir da saída de make

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
gl: Cartafol: «%1» Orde: «%2» Saída: «%3»
