kdevexecute - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
gl: Hai un erro de aspas nos argumentos da configuración de iniciar «%1». Interrómpese o inicio.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
gl: Incluíuse un carácter meta de consola nos argumentos da configuración de iniciar «%1», o que non se admite de momento. Interrómpese o inicio.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
gl: Non foi posíbel resolver a dependencia: %1

en: No valid executable specified
gl: Non se especificou un executábel válido

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
gl: Hai un erro de aspas no executábel da configuración de iniciar «%1». Interrómpese o inicio.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
gl: Incluíuse un carácter meta de consola no executábel da configuración de iniciar «%1», o que non se admite de momento. Interrómpese o inicio.

en: Executes Native Applications
gl: Executa aplicacións nativas

en: Native Application
gl: Aplicación nativa

en: Compiled Binary
gl: Binario compilado

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
gl: Non se especificou ningún perfil de ambiente, semella deberse a unha configuración corrompida, comprobe a configuración de execución «%1». Usarase o perfil de ambiente predeterminado.

en: '%1' is already being executed.
gl: «%1» xa está en execución.
