kdevelop - en to gl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Heaptrack Settings
gl: Configurar Heaptrack

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Executables
gl: Executábeis

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heaptrackGuiExecutableLabel)
en: Visualizer:
gl: Visualizador:

en: Heaptrack Analysis (%1)
gl: Análise de Heaptrack (%1)

[ctx: @action]
en: Run Heaptrack Analysis
gl: Executar a análise de Heaptrack

[ctx: @action]
en: Attach to Process with Heaptrack
gl: Anexar a un proceso con Heaptrack

en: Unable to start Heaptrack analysis - "%1" plugin is not loaded.
gl: Non se pode iniciar a análise de Heaptrack; o complemento «%1» non está cargado.

en: Configure a native application launch to perform Heaptrack analysis on.
gl: Configurar un inicio de aplicación nativa no que realizar unha análise con Heaptrack.

en: Heaptrack analysis can be started only for native applications.
gl: A análise de Heaptrack só pode iniciarse para aplicacións nativas.

en: Failed to start Heaptrack visualizer from "%1".
gl: Non se puido iniciar o visualizador Heaptrack desde «%1».

en: Check your settings and install the visualizer if necessary.
gl: Comprobe a configuración e instale o visualizador se é necesario.

en: Error during Heaptrack visualizer execution:
gl: Erro durante a execución do visualizador Heaptrack:
