kdevelop - en to gl translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
gl: <anónimo>

[ctx: @title:window]
en: Outline
gl: Esquema

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
gl: Ordenar alfabeticamente

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
gl: Ordena os elementos alfabeticamente.

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
gl: Filtrar…
