kdevproblemreporter - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Parser
gl: Analizador

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
gl: Os ficheiros dos que amosar os problemas

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
gl: Amosar os problemas do documento actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
gl: Amosar os problemas de todos os documentos abertos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
gl: Amosar os problemas do proxecto actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
gl: Amosar os problemas de todos os proxectos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
gl: Amosar os problemas dos ficheiros importados

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
gl: Amosar os erros

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
gl: Amosar os avisos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
gl: Amosar os consellos
