kdevqthelp - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Name cannot be empty.
gl: O nome non pode estar baleiro.

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
gl: A orde «qmake -query» non puido fornecer a ruta dun ficheiro QtHelp (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
gl: Documentación fornecida por GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
gl: O ficheiro de axuda comprimida de Qt non é válido.

en: Documentation already imported
gl: Xa se importou a documentación

en: Could not find any documentation for '%1'
gl: Non se atopou ningunha documentación de «%1»

en: QtHelp Home Page
gl: Páxina de inicio de QtHelp
