kdevquickopen - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Documentation in the %1
gl: Documentación en %1

en: Not available any more: %1
gl: Non dispoñíbeis máis: %1

en: Not available any more
gl: Non dispoñíbeis máis

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
gl: Devolver: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
gl: Ficheiro: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
gl: Barra de ferramentas de apertura rápida

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
gl: Proxecto %1

en: Not parsed yet
gl: Aínda non procesado
