kdevelop - en to gl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:window]
en: Scratchpad
gl: Caderno de bosquexos

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
gl: bosquexo:%1

en: Failed to remove scratch: %1
gl: Non se puido retirar o bosquexo: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
gl: Non se puido crear o bosquexo: o nome xa está en uso

en: Failed to create new scratch
gl: Non se puido crear un novo bosquexo

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
gl: Non se puido renomear o bosquexo: os nomes non poden incluír un separador de rutas.

en: Failed renaming scratch.
gl: Non se puido renomear o bosquexo.

en: Running %1...
gl: Executando %1…

en: Process finished with exit code %1.
gl: O proceso rematou co código de saída %1.

en: Failed to run scratch: %1
gl: Non se puido executar o bosquexo: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
gl: O caderno de bosquexos permítelle executar e experimentar rapidamente con código sen un proxecto completo, e incluso almacenar tarefas. Cree un novo bosquexo para empezar.

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
gl: Orde para executar este bosquexo. «$f» substituirase pola ruta do bosquexo.

[ctx: @action]
en: New Scratch
gl: Novo bosquexo

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
gl: Retirar o bosquexo

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
gl: Renomear o bosquexo

[ctx: @action]
en: Run Scratch
gl: Executar o bosquexo

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
gl: Filtrar…

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
gl: Crear un novo bosquexo

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
gl: Nome do ficheiro de bosquexo:
