kdevstandardoutputview - en to gl translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title:window]
en: Build
gl: Construír

[ctx: @title:window]
en: Run
gl: Executar

[ctx: @title:window]
en: Debug
gl: Depurar

[ctx: @title:window]
en: Test
gl: Probar

[ctx: @title:window]
en: Version Control
gl: Control de versións
