kdevsubversion - en to gl translation catalogue (82 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
gl: Copiar…

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
gl: Mover…

en: Please select only one item for this operation
gl: Escolla só un elemento para esta operación

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
gl: Ficheiro ou cartafol de destino

en: Copying only works on local files
gl: Copiar só o traballo nos ficheiros locais

en: Destination file/directory
gl: Ficheiro ou cartafol de destino

en: Moving only works on local files/dirs
gl: Mover só funciona con ficheiros e cartafoles locais.

en: Subversion Add
gl: Engadir a Subversion

en: Not enough information to add file
gl: Non hai información de abondo para engadir o ficheiro

en: Subversion Annotate
gl: Anotación de Subversion

en: Not enough information to blame location
gl: Non hai información de abondo para coñecer a autoría disto

en: Subversion Checkout
gl: Obtención de repositorio de Subversion

en: Not enough information to checkout
gl: Non hai información de abondo para obter un repositorio

en: Subversion Commit
gl: Remisión de Subversion

en: Committing...
gl: Remitindo…

en: Not enough information to execute commit
gl: Non hai información dabondo para executar a remisión

en: Subversion Copy
gl: Copia de Subversion

en: Not enough information to copy file
gl: Non hai información de abondo para copiar o ficheiro

en: Subversion Diff
gl: Diff de Subversion

en: Not enough information given to execute diff
gl: Non se deu información de abondo para executar o diff

en: Subversion Import
gl: Importación de Subversion

en: Not enough information to import
gl: Non hai información de abondo para importar

en: Subversion Info
gl: Información de Subversion

en: Not enough information to execute info job
gl: Non hai información de abondo para executar a tarefa de información

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
gl: Engadir %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
gl: Eliminar %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
gl: Eliminouse %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
gl: Engadiuse %1

en: Revision %1
gl: Revisión %1

en: Updating externals: %1
gl: Estanse a actualizar os externos: %1

en: Sending %1
gl: Estase a enviar %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
gl: Engadindo %1 usando o tipo MIME %2.

en: Adding %1.
gl: Estase a engadir %1.

en: Deleting %1.
gl: Eliminando %1.

en: Replacing %1.
gl: Estase a substituír %1.

en: Transmitting file data
gl: Estase a transmitir os datos do ficheiro

en: Blame finished for revision %1, path %2
gl: Rematou a obtención da autoría da revisión %1, rota %2

en: Reverted working copy %1
gl: Reverteuse a copia de traballo %1

en: Reverting failed on working copy %1
gl: Fallou a reversión na copia de traballo %1

en: Copied %1
gl: Copiouse %1

en: Certificate is not yet valid.
gl: O certificado aínda non é válido.

en: Certificate has expired.
gl: O certificado caducou.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
gl: O CN (servidor) do certificado non coincide co nome do servidor remoto.

en: Certificate authority is unknown.
gl: Descoñécese a autoridade do certificado.

en: Other unknown error.
gl: Outro erro descoñecido.

en: Enter Login for: %1
gl: Insira o nome de usuario en: %1

en: Completed
gl: Completado

en: Error executing Job:
    %1
gl: Aconteceu un erro ao executar a tarefa:
    %1

en: Subversion Log
gl: Rexistro de Subversion

en: Not enough information to log location
gl: Non hai información de abondo para rexistrar a localización

en: Subversion Move
gl: Movemento de Subversion

en: Not enough information to move file
gl: Non hai información de abondo para mover o ficheiro

en: Subversion Remove
gl: Borrado de Subversion

en: Not enough information to execute remove job
gl: Non hai información de abondo para executar o traballo de eliminación.

en: Subversion Revert
gl: Reversión de Subversion

en: Not enough information to execute revert
gl: Non hai información de abondo para reverter

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
gl: Certificado SSL do servidor

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
gl: Confiar permanentemente

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
gl: Confiar temporalmente

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
gl: Certificado SSL do servidor: %1

en: Subversion Status
gl: Estado de Subversion

en: Not enough information to execute status job
gl: Non hai información de abondo para obter o estado

en: Subversion Update
gl: Actualización de Subversion

en: Not enough Information to execute update
gl: Non hai información de abondo para realizar a actualización

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
gl: Cartafol de orixe:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
gl: Repositorio:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
gl: Localización do repositorio.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
gl: Escolla o repositorio no que se importará o cartafol de orixe.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
gl: Mensaxe de remisión:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
gl: Aconteceron erros ao validar o certificado do servidor.
    Quere confiar neste certificado?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
gl: Motivos polos que fallou a validación

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
gl: Información do certificado

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
gl: Servidor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
gl: Servidor

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
gl: Expendedor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
gl: Expedidor

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
gl: Válido desde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
gl: Válido desde

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
gl: Correcto ata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
gl: Válido ata

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
gl: Pegada dixital:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
gl: Pegada dixital
