kdevproblemreporter - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Parser
gl: Analizador

[ctx: @title:window]
en: Problems
gl: Problemas

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
gl: Resolver o problema

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
gl: Resolver: %1

[ctx: @action]
en: Force Full Update
gl: Forzar a actualización completa

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
gl: Os ficheiros dos que amosar os problemas.

[ctx: @option:check]
en: Current Document
gl: Documento actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
gl: Amosar os problemas do documento actual.

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
gl: Abrir documentos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
gl: Amosar os problemas de todos os documentos abertos.

[ctx: @option:check]
en: Current Project
gl: Proxecto actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
gl: Amosar os problemas do proxecto actual.

[ctx: @option:check]
en: All Projects
gl: Todos os proxectos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
gl: Amosar os problemas de todos os proxectos.

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
gl: Documentos na ruta

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
gl: Amosar os problemas de todos os ficheiros na ruta indicada.

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
gl: Documentos na ruta actual

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
gl: Amosar os problemas de todos os ficheiros na ruta do documento actual.

[ctx: @option:check]
en: Show All
gl: Amosalo todo.

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
gl: Amosar todos os problemas.

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
gl: Filtro de ruta…

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
gl: Amosar as importacións

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
gl: Amosar os problemas dos ficheiros importados.

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
gl: Amosar os erros.

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
gl: Amosar os erros

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
gl: Amosar os avisos.

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
gl: Amosar os avisos

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
gl: Amosar os consellos.

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
gl: Amosar os consellos

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
gl: Agrupamento

[ctx: @option:check]
en: None
gl: Ningún

[ctx: @option:check]
en: Path
gl: Ruta

[ctx: @option:check]
en: Severity
gl: Severidade

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
gl: Buscar…

[ctx: @title:menu]
en: Scope: %1
gl: Ámbito: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
gl: Problemas.

[ctx: @title:menu]
en: Problem
gl: Problema

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
gl: &Copiar a descrición

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
gl: Resolver: %1
