kdevelop - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
he: התבצע ניסיון לפתרון נתיבי הכללה (include) בזמן שתהליך פתרון אחר עדיין רץ.

en: Makefile is missing in folder "%1"
he: ל־Makefile חסרה התיקייה „%1”

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
he: בעיה בניסיון לפתוח נתיבי הכללה (include) עבור %1

en: Cached: %1
he: במטמון: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
he: שם הקובץ %1 נראה פגום

en: Failed to extract new working directory
he: חילוץ תיקיית העבודה החדשה נכשל

en: Output was: %1
he: הפלט היה: %1

en: Recursive make call failed
he: קריאת make רקורסיבית נכשלה

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
he: מחרוזת המשתנה „%1” לא נראית תקינה. הפלט היה: %2

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
he: התיקייה "%1 לא קיימת. הפלט היה: %2.

en: Malformed recursive make call
he: קריאת make רקורסיבית שגויה

en: Could not extract include paths from make output
he: לא ניתן לחלץ את נתיבי ההכללה (include) מפלט ה־make

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
he: תיקייה: „%1”  פקודה: „%2”  פלט: „%3”
