kdevelop - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: @item:menu]
en: Other...
he: אחר…

[ctx: @title:menu]
en: Open With
he: פתיחה עם

[ctx: @title:menu]
en: Embedded Editors
he: עורכים משובצים

[ctx: @title:menu]
en: External Applications
he: יישומים חיצוניים

[ctx: @action:inmenu]
en: Open
he: פתיחה

[ctx: @item:inmenu]
en: Default Editor
he: עורך ברירת מחדל

[ctx: %1: mime type name, %2: app/part name]
en: Do you want to open all '%1' files by default with %2?
he: לפתוח את כל קובצי ‚%1’ כברירת מחדל עם %2?

[ctx: @title:window]
en: Set as Default?
he: להגדיר כברירת מחדל?

[ctx: @action:button]
en: Set as Default
he: להגדיר כברירת מחדל

[ctx: @action:button]
en: Do Not Set
he: לא להגדיר
