kdevelop - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Parser
he: מפענח

[ctx: @title:window]
en: Problems
he: בעיות

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
he: פתרון בעיה

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
he: לפתור: %1

[ctx: @action]
en: Force Full Update
he: אילוץ עדכון מלא

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
he: לאילו קבצים להציג את הבעיות

[ctx: @option:check]
en: Current Document
he: המסמך הנוכחי

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
he: הצגת בעיות במסמך הנוכחי

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
he: המסמכים הפתוחים

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
he: הצגת בעיות בכל המסמכים הפתוחים

[ctx: @option:check]
en: Current Project
he: המיזם הנוכחי

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
he: הצגת בעיות במיזם הנוכחי

[ctx: @option:check]
en: All Projects
he: כל המיזמים

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
he: הצגת בעיות בכל המיזמים

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
he: מסמכים בנתיב

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
he: הצגת בעיות מכל הקבצים בנתיב מסוים

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
he: מסמכים בנתיב הנוכחי

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
he: הצגת בעיות מכל הקבצים בנתיב של המסמך הנוכחי

[ctx: @option:check]
en: Show All
he: הצגה של הכול

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
he: הצגה של כל הבעיות

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
he: מסנן נתיבים…

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
he: הצגה בפריטי ייבוא

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
he: הצגת בעיות בקבצים המיובאים

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
he: הצגת שגיאות

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
he: הצגת שגיאות

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
he: הצגת אזהרות

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
he: הצגת אזהרות

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
he: הצגת רמזים

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
he: הצגת רמזים

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
he: קיבוץ

[ctx: @option:check]
en: None
he: ללא

[ctx: @option:check]
en: Path
he: נתיב

[ctx: @option:check]
en: Severity
he: חומרה

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
he: חיפוש…

[ctx: @title:menu]
en: Scope: %1
he: היקף: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
he: בעיות

[ctx: @title:menu]
en: Problem
he: בעיה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
he: העתקת &תיאור

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
he: לפתור: %1
