kdevelop - en to he translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Source Formatter
he: מעצב מקור

[ctx: @title:tab]
en: Configure Source Formatter
he: הגדרת מעצב מקור

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefault)
en: &Use default
he: להשתמש ב&ברירת מחדל

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
he: כללי

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without a Kate modeline.
he: לדרוס את מצב ההזחה של העורך לפי סגנון העיצוב למסמכים בלי שורת הגדרה (modeline) של Kate.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override editor indentation mode
he: דריסת מצב ההזחה של העורך

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
he: הוספת שורת הגדרה (modeline) של Kate לפי סגנון העיצוב למסמכים מעוצבים.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add Kate modeline
he: הוספת שורת הגדרה (modeline) של Kate

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formattinStylesGroupBox)
en: Formatting Styles
he: סגנונות עיצוב
