kdevelop - en to he translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
he: ריענון

[ctx: @title:window]
en: Project Changes
he: שינויי מיזם

[ctx: @action]
en: Locate Current Document
he: איתור המסמך הנוכחי

[ctx: @info:tooltip]
en: Locate the current document and select it
he: איתור המסמך הנוכחי ובחירתו

[ctx: @action]
en: Reload View
he: ריענון תצוגה

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the view for all projects, in case anything changed
he: ריענון התצוגה לכל המיזמים, למקרה שמשהו השתנה
