KDE 3.5 - en to hu translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
hu: Munkamenet

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
hu: &Projekt

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
hu: &Navigáció

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hu: S&zerkesztés

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (code)
en: Code
hu: Kód

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
hu: &Ablak

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
hu: Beállítások

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (help)
en: Help
hu: Súgó

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Fő eszköztár

en: Code
hu: Kód

en: Could not open %1
hu: Nem sikerült megnyitni: %1

en: Select the session to open the document in
hu: Válassza ki azt a munkamenetet, amelybe a dokumentumot meg szeretné nyitni

en: The KDevelop Integrated Development Environment
hu: KDevelop integrált fejlesztőkörnyezet

en: Architecture, VCS Support, Project Management Support, QMake Projectmanager
hu: Architektúra, VCS támogatás, projektkezelés támogatása, QMake projektkezelő

en: Architecture, Sublime UI, Ruby support
hu: Architektúra, Sublime UI, Ruby támogatás

en: Definition-Use Chain, C++ Support, Code Navigation, Code Completion, Coding Assistance, Refactoring
hu: Definíció-használati lánc, C++ támogatás, Kód navigáció, Kódkiegészítés, Segítségnyújtás kódolásban, Átszervezés

en: GDB integration
hu: GDB integráció

en: Text editor integration, definition-use chain
hu: Szövegszerkesztő integráció, definíció-használati lánc

en: Website admin, API documentation, Doxygen and autoproject patches
hu: Weboldal adminisztráció, API dokumentáció, Doxygen és autoproject javítócsomagok

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
hu: GDB integráció, Webfejlesztő beépülőmodulok

en: astyle and indent support
hu: astyle és indent támogatás

en: Distributed VCS, Git, Mercurial
hu: Elosztott VCS, Git, Mercurial

en: SnippetPart, debugger and usability patches
hu: Snippet objektum, javítások a nyomkövetőhöz és a kezelőfelülethez

en: Subversion plugin, Custom Make Manager, Overall improvements
hu: Subversion beépülőmodul, Custom Make kezelő, általános fejlesztések

en: Ported to Qt 3, patches, valgrind, diff and perforce support
hu: Portolás Qt 3-ra, javítások, valgrind-, diff- és perforce-támogatás

en: C++ parser
hu: C++ értelmező

en: The KWrite authors
hu: A KWrite szerzői

en: Kate editor component
hu: Kate szerkesztőkomponens

en: Designer code
hu: Designer-kód

en: Contributors to older versions:
hu: Régebbi verziókhoz hozzájárulók:

en: Initial idea, basic architecture, much initial source code
hu: Alapötlet, alaparchitektúra, kezdeti forrásfájlok

en: KTabBar, bugfixes
hu: KTabBar, hibajavítások

en: Java & Objective C support
hu: Java- és Objective C-támogatás

en: Debugger frontend
hu: Grafikus nyomkövetési felület

en: PHP support, context menu stuff
hu: PHP-támogatás, felbukkanó menü

en: KDE application templates
hu: KDE alkalmazássablonok

en: Dist part, bash support, application templates
hu: 'Dist' objektum, Bash-támogatás, alkalmazássablonok

en: Several components, htdig indexing
hu: Különféle komponensek, htdig-es indexelés

en: Help with Automake manager and persistent class store
hu: Segítség az Automake-kezelő és a megmaradó osztálytárolás kialakításához

en: Help with KParts infrastructure
hu: Segítség a KParts-infrastruktúra kialakításában

en: Ada support
hu: Ada-támogatás

en: QMake projectmanager
hu: QMake projektkezelő

en: MDI modes, QEditor, bugfixes
hu: MDI-módok, QEditor, hibajavítások

en: PartExplorer, redesign of CvsPart, patches, bugs(fixes)
hu: PartExplorer, a CvsPart újratervezése, (hiba)javítások

en: Replace, Bookmarks, FileList and CTags2 plugins. Overall improvements and patches
hu: Csere, könyvjelzők, fájllista és CTags2-modul. Továbbfejlesztés és hibajavítások

en: Filecreate part and other bits and patches
hu: Fájllétrehozási objektum és más kisebb módosítások

en: ClearCase support
hu: ClearCase-támogatás

en: Ruby support
hu: Ruby-támogatás

en: Fortran documentation
hu: Fortran-dokumentáció

en: Python documentation utility
hu: Python-dokumentálási segédeszköz

en: Doxygen wizard
hu: Doxygen-varázsló

en: Fileselector component
hu: Fájlválasztó komponens

en: C++ code completion, persistent class store
hu: Automatikus kódszöveg-kiegészítés C++-hoz, megmaradó osztálytárolás

en: Patches
hu: Javítócsomagok

en: Help with Perl support
hu: Segítség a Perl-támogatás kialakításához

en: Documentation index view
hu: Indexnézet a dokumentációhoz

en: Documentation Finder,  qmake projectmanager patches, usability improvements, bugfixes ...
hu: Dokumentációkereső, foltok a qmake projektkezelőhöz, a kezelhetőség javítása, hibajavítások...

en: QMake project manager patches
hu: Javítások a QMake projektkezelőhöz

en: Cleanup and bugfixes for qEditor, AutoMake and much other stuff
hu: Kódtisztítás és javítások a qEditorhoz, az Automake-hez és más részekhez

en: Artwork for the ruby language
hu: Grafika a Ruby nyelvhez

en: Open KDevelop with a new session using the given name.
hu: Új KDevelop munkafolyamat indítása a megadott névvel.

en: Open KDevelop with the given session.
    You can pass either hash or the name of the session.
hu: A KDevelop indítása az adott munkamenettel.
    Megadhat egy ellenőrzőösszeget vagy a munkamenet nevét.

en: Shows all available sessions and lets you select one to open.
hu: Megjeleníti az összes elérhető munkamenetet, amelyek közül választhat egyet megnyitásra.

en: List all available sessions on shell and lets you select one to open.
hu: Megjeleníti a parancsértelmezőn elérhető összes munkamenetet, amelyek közül választhat egyet megnyitásra.

en: List available sessions and quit.
hu: Kilistázza az elérhető munkameneteket majd kilép.

en: Available sessions (use '-s HASH' or '-s NAME' to open a specific one):
hu: Elérhető munkamenetek (használja az '-s ELLENŐRZŐÖSSZEG' vagy '-s NÉV' paramétereket egy adott munkamenet megnyitásához):

en: Hash
hu: Ellenőrzőösszeg

en: Name: Opened Projects
hu: Név: Megnyitott projektek

en: [running]
hu: [fut]

en: Select the session you would like to use
hu: Válassza ki a használni kívánt munkamenetet

en: Debug %1
hu: %1 hibakeresése

en: A session with the name %1 exists already. Use the -s switch to open it.
hu: Már létezik egy %1 nevű munkamenet. Használja az -s kapcsolót a megnyitásához.

en: Cannot find native launch configuration type
hu: Nem található natív indítási konfiguráció-típus

en: Cannot find launcher %1
hu: Nem található indító: %1

en: KDevelop Sessions
hu: KDevelop munkamenetek

en: Arbitrary String Which Says Something
hu: Tetszőleges karakterláncok, amelyek mondanak valamit

en: Finds KDevelop sessions matching :q:.
hu: A(z) :q: mintára illeszkedő KDevelop munkamenet keresése.

en: Lists all the KDevelop editor sessions in your account.
hu: Az összes KDevelop szerkesztő munkamenet listázása a fiókjában.

en: Open KDevelop Session
hu: KDevelop munkamenet megnyitása
