kdevelop - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: <br/>
    <h3>Note for Windows users</h3>
    <p>Note that KDevelop does NOT ship a C/C++ compiler on Windows!</p>
    <p>You need to install either GCC via MinGW or install a recent version of the Microsoft Visual Studio IDE and make sure the environment is setup correctly <i>before</i> starting KDevelop.</p>
    <p>If you need further assistance, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">KDevelop under Windows instructions.</a></p>
hu: <br/>
    <h3>Megjegyzés Windows felhasználóknak</h3>
    <p>Fontos tudnia, hogy a KDevelop NEM szállít C/C++ fordítót Windowson!</p>
    <p>Telepítenie kell a GCC-t a MinGW-vel, vagy a Microsoft Visual Studio IDE legutóbbi verzióját, és meggyőződnie arról, hogy a környezet megfelelően van beállítva, <i>mielőtt</i> elindítaná a KDevelopot</p>
    <p>Ha további segítségre van szüksége, keresse fel <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">ezt a weboldalt</a> további utasításokért.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, helpSectionTitle)
en: Need Help?
hu: Segítségre van szüksége?

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, learnAboutLinkLabel)
en: Learn about KDevelop
hu: Ismerje meg a KDevelopot

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, joinTeamLinkLabel)
en: Join KDevelop's team!
hu: Csatlakozzon a KDevelop fejlesztőihez!

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, handbookLinkLabel)
en: Handbook
hu: Kézikönyv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newProjectButton)
en: New Project
hu: Új projekt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, openProjectButton)
en: Open Project
hu: Projekt megnyitása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fetchProjectButton)
en: Fetch Project
hu: Projekt letöltése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, recentProjectsButton)
en: Recent Projects
hu: Legutóbbi projektek

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, titleWidget)
en: Sessions
hu: Munkamenetek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, welcomeText)
en: <h3>Welcome to KDevelop!</h3>
    <p>You can start working on a project by opening an existing or creating a new one via the above buttons.</p>
    <p>If you need help, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">User Manual.</a></p>
hu: <h3>Üdvözli a KDevelop!</h3>
    <p>A munkát egy meglévő projekt megnyitásával vagy egy új projekt létrehozásával kezdheti el a fenti gombok segítségével.</p>
    <p>Ha segítségre van szüksége, megtalálhatja a <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">felhasználói kézikönyvben.</a></p>
