kdevappwizard - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Could not initialize DVCS repository
ja: DVCS リポジトリを初期化できませんでした

en: Could not add files to the DVCS repository
ja: DVCS リポジトリにファイルを追加できませんでした

en: Could not import project into %1.
ja: %1 にプロジェクトをインポートできませんでした。

en: Could not import project
ja: プロジェクトをインポートできませんでした

en: Could not checkout imported project
ja: インポートしたプロジェクトからチェックアウトできませんでした

en: Could not create new project
ja: 新しいプロジェクトを作成できませんでした

en: The file %1 cannot be created.
ja: ファイル ‘%1’ を作成できません。

en: Project Templates
ja: プロジェクトテンプレート

en: Invalid location
ja: 無効な場所

en: Empty project name
ja: 空のプロジェクト名

en: Invalid project name
ja: 無効なプロジェクト名

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
ja: サブディレクトリを作成できませんでした。%1 に許可が不足しています。

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
ja: 指定したパスは既に存在し、ファイルを含んでいます。本当に次へ進みますか？
