kdevcmake - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: You need to specify a build directory.
ja: ビルドディレクトリを指定する必要があります。

en: Using an already created build directory.
ja: 既に作成されたビルドディレクトリを使用。

en: Creating a new build directory.
ja: 新しいビルドディレクトリを作成。

en: Build directory already configured.
ja: ビルドディレクトリは既に設定されています。

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
ja: このビルドディレクトリは %1 のですが、プロジェクトディレクトリは %2 です。

en: The selected build directory is not empty.
ja: 選択されたビルドディレクトリは空ではありません。

en: INVALID
ja: 不正

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
ja: <br />値をキャッシュ: %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
ja: <br />ドキュメントをキャッシュ: %1

en: CMake Content Page
ja: CMake コンテンツページ
