kdevelop - en to ka translation catalogue (6 entries)

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label)
en: Android KDE extra-cmake-modules toolchain file
ka: Android-ის KDE extra-cmake-modules toolchain-ის ფაილი

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Android toolchain:
ka: Android-ის ხელსაწყოების ნაკრები:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Android NDK:
ka: Android-ის NDK:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Android SDK:
ka: Android-ის SDK:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Architecture:
ka: არქიტექტურა:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Toolchain:
ka: ხელსაწყოების ნაკრები:
