kdevelop - en to ka translation catalogue (35 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New Project
ka: ახალი პროექტის შექმნა

[ctx: @title:tab Page for general configuration options]
en: General
ka: ზოგადი

[ctx: @title:tab Page for version control options]
en: Version Control
ka: ვერსიის კონტროლი

[ctx: @action]
en: New from Template...
ka: შაბლონიდან ახლის შექმნა...

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate a new project from a template
ka: შაბლონიდან ახალი პროექტის შექმნა

[ctx: @info:whatsthis]
en: This starts KDevelop's application wizard. It helps you to generate a skeleton for your application from a set of templates.
ka: გაუშვებს KDevelop-ის ვიზარდს, რომელის თქვენი აპლიკაციის ჩონჩხის შაბლონებით აწყობაში დაგეხმარებათ.

en: Could not create project from template.
ka: შაბლონიდან პროექტის შექმნის შეცდომა.

en: Please see the Version Control tool view.
ka: აირჩიეთ ვერსიის კონტროლის ხელსაწყოს ხედი.

[ctx: @title:window]
en: Version Control System Error
ka: ვერსიის კონტროლის სისტემის შეცდომა

en: Could not initialize DVCS repository
ka: DCVS რეპოზიტორიის ინიციალიზაციის შეცდომა

en: Could not check status of the DVCS repository
ka: DCVS რეპოზიტორიის სტატუსის შემოწმების შეცდომა

en: Could not add files to the DVCS repository
ka: DCVS რეპოზიტორიაში ფაილების დამატების შეცდომა

en: Could not import project into %1.
ka: DCVS რეპოზიტორიაში (%1) პროექტის შემოტანის შეცდომა.

en: Could not import project
ka: პროექტის შემოტანის შეცდომა

en: Could not checkout imported project
ka: შემოტანილი პროექტის გადამოწმების შეცდომა

en: Could not create new project
ka: ახალი პროექტის შექმნა შეუძლებელია

en: The file %1 cannot be created.
ka: ფაილის (%1) შექმნის შეცდომა.

en: Project Templates
ka: პროექტის შაბლონები

[ctx: @title:column]
en: Category
ka: კატეგორია

[ctx: @title:column]
en: Project Type
ka: პროექტის ტიპი

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
ka: მეტი შაბლონის მიღება

[ctx: @action:button]
en: Load Template from File
ka: შაბლონის ფაილიდან წაკითხვა

en: Invalid location
ka: არასწორი მდებარეობა

en: Empty project name
ka: პროექტის ცარიელი სახელი

en: Invalid project name
ka: პროექტის არასწორი სახელი

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
ka: ქვესაქაღალდეების შექმნის შეცდომა. წვდომა %1-ზე აკრძალულია

en: Invalid project template, please choose a leaf item
ka: პროექტის არასწორი შაბლონი, აირჩიეთ ფოთლის ობიექტი

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
ka: ბილიკი უკვე არსებობს და ფაილებსაც შეიცავს. გახსენით ის, როგორც პროექტი.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
ka: მითითებული ბილიკი უკვე არსებობს და ფაილებსაც შეიცავს. გნებავთ მაინც გავაგრძელო?

[ctx: @title:window]
en: Load Template from File
ka: შაბლონის ფაილიდან წაკითხვა

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, propertiesBox)
en: Properties
ka: თვისებები

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectNameLabel)
en: Project name:
ka: პროექტის სახელი:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
ka: მდებარეობა:

[ctx: @item:inlistbox No Version Control Support chosen]
en: None
ka: არცერთი

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Version control system:
ka: ვერსიის კონტროლის სისტემა:
