kdevelop - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
ka: Make-ის პოვნა შეუძლებელია. შეამოწმეთ, თუ გიყენიათ

en: Could not find a builder for %1
ka: %1-ის ამშენებლის პოვნა შეუძლებელია

en: No build directory configured, cannot install
ka: აშენების საქაღალდე მითითებული არაა. დაყენება შეუძლებელია

en: No build directory configured, cannot configure
ka: აშენების საქაღალდე მითითებული არაა. მორგება შეუძლებელია

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
ka: CMake-ის გლობალური პარამეტრების მორგება

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
ka: CMake-ის ნაგულისხმები გამშვები ფაილი:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
ka: ნაგულისხმები გენერატორი:

en: Internal error: no project specified to configure.
ka: შიდა შეცდომა: დასაკონფიგურირებელი პროექტი მითითებული არაა.

en: Failed to create build directory %1.
ka: აშენების საქაღალდე %1-ის შექმნა შეუძლებელია.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
ka: აშენების საქაღალდე მითითებული არაა. ამიტომ მისი გასუფთავება შეუძლებელია

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
ka: აშენების არასწორი საქაღალდე. მისი გასუფთავება შეუძლებელია

en: %1> rm -rf %2
ka: %1 > rm -rf %2

en: ** Prune successful **
ka: ** შეკვეცა წარმატებულია **

en: ** Prune failed: %1 **
ka: ** შეკვეცის შეცდომა: %1 **
